Życie w XXI wieku, z otwartymi granicami Unii Europejskiej oraz coraz wyższymi wymaganiami pracodawców nie może obyć się bez znajomości przynajmniej jednego języka obcego. Centrum Kształcenia SOKRATES  powstało właśnie z myślą o tych z Państwa, którzy chcą rozpocząć naukę języków obcych lub też kontynuować ją zdobywając wyższe stopnie zaawansowania!
Oferujemy Państwu pełną gamę kursów i szkoleń dopasowanych do indywidualnych potrzeb.
Na średzkim rynku działamy już od wielu lat (od 2005r) i możemy poszczycić się bardzo pozytywnymi wynikami naszej działalności. Nasi uczniowie zdają międzynarodowe certyfikaty językowe, wszyscy gimnazjaliści dobrze napisali egzaminy kończące szkołę, a wśród maturzystów mamy 100 procent zdawalności (zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym). Wszystko to dlatego, że cały czas dążymy do perfekcji, na bieżąco dostosowujemy swoje metody i techniki pracy do naszych uczniów, tak aby jak najlepiej sprostać ich wymaganiom. Ponadto, nasza kadra dydaktyczna bierze udział w konferencjach, szkoleniach i kursach metodycznych, tak aby wykonywać swoją pracę najlepiej jak to możliwe.
Od 2010 roku, oferujemy naszym uczniom również bogata ofertę korepetycji z przedmiotów ogólnokształcących takich jak matematyka, historia, geografia, chemia, itd.
ZAPRASZAMY!
tel. (D.Kowalski) 504 369 200