Gdzie? Kiedy? Jak często?

Gdzie?

Wszelkie zajęcia odbywają się w siedzibie szkoły na ulicy Lipowej 3 (obok poczty) w Środzie Wielkopolskiej.
W szczególnych przypadkach istnieje również możliwość przeprowadzania zajęć online, co pozwoli państwu zaoszczędzić czasu, dojazdów i umożliwi udział w lekcji z każdego miejsca na świecie.

Kiedy?

Terminy zajęc uzgadniane są indywidualnie z każdym uczniem/grupą. Zawsze staramy się dopasować nasz grafik do potrzeb uczniów biorąc pod uwagę plany lekcji w szkole, terminy innych zajęć dodatkowych, godziny pracy, dojazdy itd.

Jak często?

Sugerowanym przez nas, jak również najbardziej tradycyjnym, rozwiązaniem są zajęcia, które odbywają się dwa razy w tygodniu (po 60 lub 45 minut). Częstotliwość zajęć zależy jednak od możliwości każdego ucznia i każdej grupy, dlatego zawsze podchodzimy do każdego indywidualnie (może być to jedna godzina w tygodniu, a w przypadku pilnych i bardziej intensywnych kursów - mogą to być nawet i 4 lub 5 godzin w tygodniu). Częstotliwość zajęć może być też zwiększana lub zmniejszana w ciągu roku.