JĘZYKI OBCE W ŚRODZIE WLKP.

UCZ SIĘ Z NAMI - TO SIĘ OPŁACA

onas1

Szkoła SOKRATES z siedzibą w Środzie Wlkp, ma zaszczyt zaproponować Państwu profesjonalne kursy językowe oraz korepetycje z przedmiotów ogólnokształcących przy wykorzystaniu nowoczesnych, efektywnych metod nauczania oraz zastosowaniu najnowszych materiałów dydaktycznych. Kursy prowadzone są przez doświadczonych lektorów i nauczycieli z wykształceniem filologicznym oraz metodycznym. Posiadają oni odpowiednie, formalne kwalifikacje językowe potwierdzone stosownymi dokumentami, zgodnie z wymogami Ministerstwa Edukacji Narodowej.

OBEJRZYJ FILM

ZAPYTAJ O DOSTĘPNE MIEJSCA

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA !

ANGIELSKI

W PRAKTYCE

Kładziemy duży nacisk na praktyczne wykorzystanie przyswajanej wiedzy. Zależy nam na tym, aby nasi uczniowie uczyli się tego co ważne i potrzebne, a nie tylko tego co podaje np. podręcznik.

p

INDYWIDUALNE

PODEJŚCIE

Każdy uczeń jest dla nas równie ważny i do każdego podchodzimy w 100 procentach indywidualnie, aby maksymalnie wykorzystać jego możliwości i zagwarantować jak najwyższą efektywność nauki.

ELASTYCZNY

GRAFIK

Zawsze staramy się dopasować do grafików naszych uczniów i bierzemy pod uwagę ich plany lekcji, zajęcia dodatkowe, pracę zawodową, jak również wyjątkowe sytuacje, które zawsze mogą pokrzyżować komuś plany (w miarę możliwości umawiamy inne terminy i odrabiamy zajęcia, które nie mogły się odbyć)

MIŁA

ATMOSFERA

Jednym z najważniejszych czynników gwarantujących postępy w nauce jest miła i przyjazna atmosfera, którą staramy się utrzymywać bez względu na porę dnia i roku ;)

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.