Od czego zacząć?

Krok 1 - napisz do nas i zapytaj o wolne terminy,

Krok 2 - Uczniowie dzieleni są na odpowiednie grupy zaawansowania na podstawie specjalnego testu diagnostycznego. Test, jego przeprowadzenie, opracowanie jego wyników i podział słuchaczy na grupy są dokonywane bezpłatnie. Test jest niezbędny również w przypadku zajęć indywidualnych jeśli uczeń nie zaczyna nauki od podstaw - służy on wówczas tylko sprawdzeniu poziomu zaawansowania. Ww. test przesyłany jest w formie elektronicznej (do napisania online) - można go napisać w dowolnym terminie w zaciszu własnego domu (na komputerze, tablecie lub telefonie). Test koncentruje się głównie na zagadnieniach gramatycznych oraz słownictwie (od bardzo podstawowego do zaawansowanego) po to, aby jak najdokłądniej określić poziom poczatkowy.

Krok 3 - W przypadku wyboru zajęć indywidualnych - zaczynamy naukę ;)
W przypadku zajęć grupowych mamy 2 opcje:

- uczeń dołącza do istniejącej grupy (po sprawdzeniu poziomu zaawansowania językowego i dopasowaniu uczestników danej grupy. Bierzemy pod uwagę wiek i potrzeby uczniów (np. nauka pod kątem szkoły, egzaminów, certyfikatów, pracy, podróży itd))

- uczeń wraz z grupą znajomych (np kolegów/koleżanek z klasy, znajomych z pracy itp.) tworzy własną grupę (po dopasowaniu poziomu i potrzeb wszytskich członków grupy)

Krok 4 - Po pierwszych zajęciach podpisujemy umowę na uzgodniony z uczniem/grupą czas